piątek, 22 lipca 2011

Co się dzieje gdy leje

Ostatnio zdarzają się u nas burze, ulewy, trzaskające pioruny i wiele różnych, innych atrakcji pogodowych. Wracając do domu napotkałam niemało przeszkód, a to woda po kolana, a to parasolka w powietrzu, a to fontanna kałuży od życzliwego kierowcy. Gdy już trochę się uspokoiło mogłam zrobić parę zdjęć warszawskich ulic. I tak oto wygląda miasto:

I jeszcze jedno. Kto szuka zguby...3 komentarze:

 1. O kurka, nie zazdroszczę Wam tej pogody :)
  Przesyłam trochę bułgarskiego słońca!

  OdpowiedzUsuń
 2. W tak paskudny czas być pieszym, to po prostu przechlapane ;D

  Jak zrobiłam prawko ciągle o tym zapominałam ;-) raz poleciała fontanna powyżej wracających z kościoła ludzi ;-( ( tu ich baaaardzo przepraszam ) mąż wówczas nastraszył mnie, że na pewno ktoś zapamiętał numery i zaraz będzie straż miejska ;-D

  Teraz jak tylko się da - zwalniam ;-)

  Serdecznie pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewa dzięki :) Trochę słońca się przyda. A tu widzisz leje i leje cały czas. A bułgarskim słońcem cieszyłam się ostatnio jakieś 20 lat temu :)

  Sikorka, miałabyś rzeczywiście pecha ze strażą. Jedynym dobrym sposobem jest ucieczka, i pieszego i kierowcy :), grunt to nie dać się złapać :)
  Ale pozytywne w takich ulewach jest to, że po chwili przestajesz się przejmować, że zmokniesz, bo już bardziej nie zmokniesz. Czasem butów szkoda, bo parasolka odlatuje po każdej wichurze :)

  Pozdrawiam Was i oby do słońca!

  OdpowiedzUsuń